poniedziałek, 22 lipca 2013

TSM rozmważy montaż kamer na Osiedlu Północ

Po zuchwałych kradzieżach samochodów na prośbę mieszkańców, przewodniczący Klubu Radnych Ratusz Marek Ostapko zwrócił się z pytaniem do Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej o możliwość montażu monitoringu na osiedlu w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Poniżej odpowiedź Zarządu TSM:


------------------------------------


Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tarnobrzegu pragnie Pana poinformować, że mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo mieszkańców w najbliższym czasie w ramach prowadzonych prac modernizacyjno-inwestycyjnych na sieci teletechnicznej należącej do TSM, przeanalizuje wprowadzenie monitoringu na osiedlach administrowanych przez Spółdzielnię. 

Pragniemy zaznaczyć,że taka inwestycja wymaga czasu, oraz wiąże się z dużymi nakładami finansowymi (pozwolenia, projekty, ułożenie światłowodów, sprzęt do rejestrowania zdarzeń itp.). Ponadto do stworzenia profesjonalnej i sensownej siatki monitoringu potrzebne jest zgoda i zaangażowanie finansowe innych właścicieli, bądź zarządców sąsiednich terenów.

Dziękując za zainteresowanie tym tematem, oraz ciesząc się że nie jesteśmy osamotnieni w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, dołożymy wszelkich starań by temat monitoringu został jak najszybciej pozytywnie sfinalizowany.Z poważaniem:

Zarząd Tarnobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
w Tarnobrzegu 

------------------------------------


Dziękujęmy Zarządowi TSM za szybką i rzeczową odpowiedź w tej sprawie.