niedziela, 13 lipca 2014

Udany Dzień Sportu w Jadachach

Kolejna świetna inicjatywa prezesa LZS Jadachy Tomasza Wolana zakończyła się sukcesem. Zorganizowany z jego inicjatywy DZIEŃ SPORTU W JADACHACH dostarczył mieszkańcom sołectwa mnóstwo sportowych i rozrywkowych atrakcji.
Dzień Sportu w Jadachach wypadł znakomicie. W turnieju piłki nożnej oldbojów zwyciężyła drużyna LZS Jadachy za którą uplasowały się: Chmielów, Paragraf Tarnobrzeg oraz LZS Cygany. Pamiątkowe puchary wręczył uczestnikom rozgrywek radny Marek Ostapko.
Swoje 15 minut miały też dzieci, gdzie zagrały mecz na duże bramki. Sędziowali zawsze pomocni Franciszek Wolan, Jan Sforeń, Wojciech Wolan oraz Grzegorz Tutka. Mieszkańcy na sportowo bawili się do godz. 2:00 przy znakomitej orkiestrze ! Przy sztucznym świetle do północy wielu rywalizowało w grze Speed-ball. -Obiecujemy więcej takich całodniowych i nocnych imprez:) - zapewnia Tomek Wolan.
Sponsorami imprezy byli: Firma Biliński, Gmina Nowa Dęba, Starostwo Powiatowe i Bogdan Tomczyk.
-Dziękuję też wszystkim osobom, które włączyły się w pomoc przy organizacji: Łukaszowi Urbaniakowi, panu Sołtysowi Józefowi Grdeń, Piotrowi Bałacie. Dziękuję Przemysławowi Wolan za udostępnienie mieszkańcom Speed-ball. No i oczywiście dzięki wszystkim drużynom za zorganizowanie się i przybycie do nas na turniej. - mówi Tomasz Wolan.