piątek, 17 czerwca 2011

Piknik Charytatywny nad Zalewem

Niedzielny PIKNIK CHARYTATYWNY NAD ZALEWEM należy uznać za udany: była dobra pogoda, smaczne kiełbaski i wspaniała zabawa.

Organizatorem pikniku było Stowarzyszenie POGOŃ Nowa Dęba, Drużyna WOPR i Towarzystwo Ratusz. Celem imprezy była pomoc Komitetowi POMOC DLA ŁUKASZA w zebraniu pieniędzy na operacje dla nowodębianina Łukasza Wargackiego.

Na przybyłych czekały kajaki, łuk z wiatrówką i kulka wypełniona powietrzem dzięki której można "biegać po wodzie". Ta ostatnia nie wytrzymała naporu chętnych i niestety uległa zniszczeniu. Ponadto na przybyłych czekały przepyszne kiełbaski, szaszłyki, zimne napoje i pierogi.

Przez cały czas uczestnicy zabawy mogli wesprzeć Łukasza wrzucając darowiznę do puszki. W sumie podczas pikniku udało się zebrać 1180zł. To co często dało się usłyszeć od przybyłych to stwierdzenie, że nasz Zalew jest bardzo atrakcyjnym miejscem i takie imprezy powinny odbywać się częściej. Oczywiście zgadzamy się z tym w 100%.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim którzy włączyli się w pomoc w przygotowaniu imprezy, a szczególnie młodym ratownikom za ich pracę i zaangażowanie, oraz wszystkim tym, którzy wrzucili swój datek do puszki. Kolejna zbiórka już za tydzień podczas wystrzałowej MILITARIADY 2011!!!!

PONIŻEJ ZDJĘCIA Z PRZYGOTOWANIA I PRZEBIEGU PIKNIKU